Systém Bezpečný Email od zoom IT je komplexné komunikačné riešenie s groupwarovými vlastnosťami pre malé a stredne veľké organizácie. Kombinuje moderné funkcie pre email, kontakty, kalendár, poznámky, úlohy a spoluprácu s integrovaným antivírusovým programom, anti-spamom, vstavanými archivačnými funkciami, automatickou zálohou a jednoduchým rozhraním pre správu. Podporuje takmer všetky mobilné zariadenia na trhu od zariadení iPHONE a telefóny so systémom Android až po tablety. Navyše sa jednoducho ovláda. Koncoví užívatelia môžu svoje zariadenia nakonfigurovať tak, že využijú protokol Exchange ActiveSync alebo otvorené štandardy IMAP, CalDAV a CardDAV.

BYOD: Prineste si vlastné zariadenie

Zamestnanci si v dnešnej dobe na pracovisko často nosia svoje vlastné zariadenia ako telefóny, notebooky. Systém Bezpečný Email im používanie vlastného vybavenia vo firemnom prostredí značne zjednoduší. Podporuje takmer všetky mobilné zariadenia na trhu, od telefónov iPhone a zariadení so systémom Android až po najrôznejšie tablety. Systém sa navyše tak jednoducho ovláda, že si koncoví užívatelia budú môcť svoje zariadenia nakonfigurovať sami, tým, že využijú protokol Exchange ActiveSync alebo otvorené štandardy IMAP, CalDAV a CardDAV.

EMAIL-plaftomy
 

Flexibilná multiplatformová podpora

Prechod na zoom IT Bezpečný Email je pre užívateľa úplne transparentný. Užívatelia môžu naďalej používať svojho obľúbeného emailového klienta. Zoom IT Bezpečný Email podporuje širokú škálu emailových klientov používaných u vás vo firme, napríklad aplikáciu Outlook (Windows i Mac), natívne aplikácie systému IOS, aj mnoho mobilných zariadení so systémom Android.

EMAIL-platformy
 

Zabezpečený a chránený email

Bezpečný Email je vybavený vysoko efektívnym zabezpečením. Pred útokmi hackerov a škodlivým kódom vás ochráni šifrovanie SSL, bezpečnostný štandard S/MIME, antispamové a antivírusové nástroje a mnoho ďalších funkcií. Automatické zálohovanie ochráni pred rôznymi neočakávanými udalosťami a umožní rýchle a jednoduché obnovenie dát. Archivácia pomáha zabezpečiť súlad so zákonnými požiadavkami.

EMAIL-SECURITY
 

Bezkonkurenčná jednoduchosť

Bezpečný Email vám umožňuje niekoľko možností nasadenia a umožňuje tak firmám zvoliť si riešenie najviac vyhovujúce existujúcim IT procesom a infraštruktúre. Či už sa rozhodnete pre Single Server, nasadenie vo viacvrstvovej infraštruktúre, napríklad v spojení s POSTFIX alebo pre využitie v Cloude, Bezpečný Email vám vždy ponúkne absolútnu bezpečnosť a jednoduchú správu.