IT support reliable infrastructure is the base

Prečo si vybrať zoom IT?

Chápeme, že aj vy bojujete o zákazníka. Veríme, že aplikácia moderných trendov v IT môže výrazne napomôcť vášmu rastu. Či už ide o mobilitu, cloud, sociálne médiá, big dáta, internet vecí alebo využitie biometrie – poradíme vám, ako spraviť z moderného slova vašu reálnu konkurenčnú výhodu.

 

Profesionalita

Profesionalita je základnou hodnotou spoločnosti zoom IT. Záleží nám na tom, aby sa vám do rúk dostala poctivá práca, za ktorú sa vieme postaviť. Naša profesionálna česť nám nedovolí ináč a aj to je dôvod, prečo používame nástroje na monitorovanie vašej spokojnosti.

Skúsenosti

Kľúčoví ľudia v našej spoločnosti pracujú v IT viac ako 20 rokov. Naši noví kolegovia prechádzajú dôkladným výberom a taktiež majú dlhoročné skúsenosti. Tešíme sa z toho, že môžeme byť pre vás prínosom a to bez skúseností nejde.

Inovácie

Baví nás sledovať najnovšie trendy v oblasti efektívneho využívania IT. Sami ich na sebe skúšame, preto zákazníkom prinášame len odladené a funkčné riešenia, ktoré sú naozaj prínosom v kvalite, rýchlosti alebo nákladovej efektívnosti.

 

Zabezpečenie

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prvoradá. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s využívaním sofistikovaných zariadení a softvéru sa o ne už nemusíte báť.

Zálohovanie

Máme vypracovaný systém zálohovania a monitorovania záloh tak, aby ste o svoje dáta neprišli. Či už je potrebné vaše dáta zálohovať lokálne, do cloudu alebo na geograficky oddelené miesto, vieme, ako to zrealizovať tak, aby ste mohli naozaj pokojne spávať.

Rýchlosť

Sme pohotoví. Ak sa problém dá odstrániť na diaľku, tak sa zaväzujeme začať ho riešiť už od 2 hodín od podnetu. Naši zákazníci by vám vedeli potvrdiť, že v praxi to je oveľa skôr.

Čo bude ďalej? Je to jednoduché

Objednajte si službu alebo jej nacenenie

Objednať so zľavou 20%

Dohodneme si s vami stretnutie

Spoznáme vás

Vypracujeme ponuku

Podpíšeme zmluvu

Riešime vaše IT komplexne

Monitorujeme vašu spokojnosť

Máte otázky k správe IT?

Chcete vedieť detaily našich služieb správy IT, máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky?

Nech sa páči, kontaktujte nás